SYMARTECH Narzędzia skrawające
ul. Racławicka 15-17
75-620 Koszalin

tel. 94 717 39 86, fax 94 717 39 87
e-mail: biuro@symartech.pl
 
REGENERACJA NARZĘDZI
Oferujemy kompletną usługę regeneracji narzędzi wraz z pokrywaniem. Regenerujemy narzędzia pełnowęglikowe oraz HSS - wiertła, frezy, gwintowniki.Ostrzymy również narzędzia nietypowe !
Wykonujemy narzędzia specjalne oraz modyfikujemy narzędzia katalogowe.
 
Atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji!!!
 
Jeżeli jesteś zainteresowany pełną ofertą - napisz: REGENERACJA  
 
 
RECYCLING WĘGLIKA SPIEKANEGO
Dbając o środowisko naturalne oraz pozwalając Klientom na pełne i efektywne wykorzystanie ich zasobów uruchomiliśmy usługę recyclingu węglika spiekanego. Skupujemy węglik w dowolnej postaci (płytki, wiertła, frezy, itd). Aby usprawnić procedurę zbiórki oferujemy nieodpłatnie specjalne pojemniki. Napełnione pojemniki odbieramy osobiście lub organizujemy wysyłkę firmą kurierską na nasz koszt. 
Skupujemy dowolne ilości !
 
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą recyclingu - wyślij e-mail:  RECYCLING 
 
 
 
SZKOLENIA
Oferujemy kilka rodzajów szkoleń. Począwszy od szkoleń z podstaw obróbki skrawaniem, poprzez szkolenia produktowe, na specjalistycznych szkoleniach uwzględniających najnowsze rozwiązania z danej dziedziny skończywszy. 
Program każdego szkolenia jest konsultowany i dokładnie dostosowywany do potrzeb Klienta. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w szkoleniu. Na życzenie Klienta szkolenia mogą kończyć się egzaminem. Koszt szkolenia kalkulowany jest indywidualnie.
Szkolenia produktowe dla naszych stałych Klientów są bezpłatne!
 
 KURS OBSŁUGI I PROGRAMOWANIA OBRABIAREK CNC

Współpracujemy z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koszalinie w zakresie organizacji i prowadzenia kursów obsługi i programowania obrabiarek CNC.

W ramach kursu uczestnik poznaje układy sterujące SINUMERIK 840D, NUMS740, FANUC0i, podstawy technologii skrawania, rysunku technicznego, pomiarów oraz narzędzi stosowanych w obrabiarkach CNC. Zajęcia praktyczne odbywają się w grupach 3-5 osobowych. 
 
Szczegółowe informacje na stronie http://ckukoszalin.edu.pl/fkursy.html
 
 
OPTYMALIZACJA ISTNIEJĄCEGO PROCESU PRODUKCYJNEGO
Oferujemy usługę optymalizacji procesu produkcyjnego wg. kryteriów określonych przez Klienta. Może być to kryterium redukcji kosztu na detal, kryterium podniesienia wydajności produkcji, czy też kryterium minimalizacji kosztów narzędziowych. W zależności od wymagań Klienta możemy oprzeć się na istniejących w rozwiązaniach narzędziowych lub zaproponować całkowicie nową strategię obróbki. Dla naszych stałych Klientów usługa jest bezpłatna.
 
 
PROJEKT PROCESU PRODUKCYJNEGO OD PODSTAW
Kompleksowa usługa polegająca na zaprojektowaniu procesu produkcyjnego wraz z doborem narzędzi, parametrów pracy, studium czasowym i kosztowym. Projekt jest tworzony na podstawie informacji przekazanych od klienta: rysunków detali, informacji o parku maszynowym oraz podstawowych celach: koszcie na detal i całkowitym czasie obróbki.
 
ZARZĄDZANIE GOSPODARKĄ NARZĘDZIOWĄ
Oferujemy wdrożenie kompletnego systemu do zarządzania gospodarką narzędziową połączonego z maszynami do automatycznego wydawania narzędzi. System oferuje szerokie możliwości kontroli dostępu, raportowania oraz automatyzacji zamówień. 
 
 
 
 
 
            
Wspierane przez Hosting o12.pl